Seth:

Dorastałem w USA Michigan w kościele w którym uczono, że Jezus Chrystus jest jedyną drogą do nieba. Kiedy miałem 6 lat zrozumiałem, że jestem grzesznikiem i z powodu grzechu nie mogę dostać się do nieba. Zaufałem w dzieło Jezusa Chrystusa, którego dokonał za mnie na krzyżu i teraz wiem, że pewnego dnia będę z Nim w niebie.

Po ukończeni liceum, zacząłem naukę w szkole Biblijnej Word of Life w Nowym Jorku. Tam Bóg pokazał mi wyraźnie, że na świecie dalej są ludzie, którzy muszą o Nim usłyszeć. Krok po kroku wypełniałem jego plan, który zaprowadził mnie do Polski. Jestem częścią służby tu, a moim największym pragnieniem jest uczynienie różnicy w sercach młodzieży. Celem mojego życia jest “Cokolwiek czynicie, z duszy czyńcie jako dla Pana, a nie dla ludzi” (Kolosan 3:23).

Dina:

I was born in a Christian family in Gaisan, Ukraine. My parents and Sunday school teachers guided me into the knowledge of who God is and for that I am very grateful to them! At the age of 13, I accepted Christ as my personal Savior. From that moment on, God began to shape my character and guide me towards the goals that He had planned for my life. After I graduated from medical school, God led me to the Bible Institute where I constantly heard His calling; to dedicate my life for ministry and spreading the gospel! I answered Gods calling, and in 2004, became a missionary with WOL. By His mercy, I have the great privilege to be a part of His great work!