Word of Life jest chrześcijańską organizacją, która działa w 70 krajach świata na sześciu kontynentach, a istnieje od ponad 70 lat, w tym od 1991 roku w Polsce.

Celem Fundacji jest ewangelizacja i uczniostwo wśród młodzieży.

Zachęcamy do życia w oparciu o Boże standardy, a także do codziennej relacji z Bogiem poprzez modlitwę, studiowanie Biblii i angażowanie się w służbę.

Łącząc przyjemne z pożytecznym organizujemy obozy letnie, zimowiska, konferencje, szkolenia dla liderów oraz inne przedsięwzięcia mające na celu promocję chrześcijańskiego stylu życia. Dzięki świetnej kadrze dbamy o duchowy i fizyczny rozwój młodzieży gwarantując nie tylko wykłady, ale również świetną zabawę i aktywny wypoczynek.

Jesteśmy w ścisłym kontakcie z wieloma chrześcijańskimi klubami, które regularnie odwiedzamy pomagając w prowadzeniu spotkań młodzieżowych. Grupa młodzieżowa wzrasta dzięki zaangażowaniu i szkoleniu liderów. Jesteśmy wdzięczni Bogu za Jego błogosławieństwo, w tym między innymi za możliwość wspierania kościołów w Polsce, a przez nie młodzieży, która jest przyszłością naszego kraju.

Tim Good
Zgierz