10984525_10101902847455798_6446789721341313854_o

Chcesz zrozumieć to, co działo się w przeszłości i to, co ma miejsce w teraźniejszości oraz dowiedzieć się, co zdarzy się w przyszłości?

Nie muszisz czytać horoskopu, iść do wróżki lub robić czegoś podobnego. Bóg zawarł odpowiedzi na te wszystkie pytania w swoim Słowie – Biblii.

W zawiązku z tym mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia, wyjatkową okazję, aby odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Jest to konferencja, która odbędzie się w Łodzi w dniach 6-8 marca. Na tej konferencji będziemy mieli okazję gościć niezwykłego człowieka, który otworzy przed nami Słowo Boże i proroctwa oraz przepowiednie w nim zawarte i dzięki doskonałej jego znajomości pomoże zrozumieć wiele rzeczy, być może do tej pory niezrozumiałych, będzie to Jimmy DeYoung.

Jimmy De Young jest wykładowcą proroctw i dziennikarzem, który podróżuje po świecie nauczając Ciało Chrystusa na temat przyszłych wydarzeń przepowiedzianych w proroctwach Bożego Słowa.

Jego celem jest wyposażenie ludzi w poznanie i zrozumienie tego, co Słowo Boże mówi na temat wydarzeń, które dzieją się dzisiaj na naszych oczach, dzięki czemu będą mogli podejmować lepsze decyzje.